FasterEFT novinky

Rádi byste věděli, co se děje nového, jaké jsou aktuální události, nová videa, články a důležité informace. Přečtěte si naše novinky a přihlašte si náš newsletter.

Naučte se FasterEFT se čtyřmi novými knihami

Knihy o FasterEFT v Češtině

03.07.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Rádi byste se naučili techniky FasterEFT a pochopili, jak mohou fungovat při řešeních vašich každodenních větších i menších problémů? Máte možnost. Právě jsou k dispozici čtyři knihy, které vám s tím pomohou. Nyní již máte z čeho vybírat. Vyberte si svou knihu ještě dnes...

Pokračování české knihy o FasterEFT

03.05.2015 | Tomáš Březina, DiS.

Právě dnes bude k dispozici pokračování první české knihy o FasterEFT.

Naučte se používat ty správné nástroje, které vám pomohou žít tak, jak chcete. Potřebujete pochopit, proč jsou věci ve vašem životě tak, jak jsou? Jak to lze změnit? V pokračování knihy pochopíte, proč se všechno kolem vás děje a jak to změnit.

V knize jsou obsaženy rožšířené a účinné techniky pro to, aby vám bylo okamžitě lépe, ať už vás trápí cokoli.

Knihu můžete získat na: www.mcaris.net/o-mne/zijte-si-jak-chcete-ii/

AKCE NA TERAPII

05.03.2015 | Jana Svobodová

Jsem moc ráda, že Vám můžu pomáhat s tím, co Vás trápí. Dostávám od Vás moc hezké zprávy, které mě utvrzují v tom, že moje práce pro Vás má smysl a pomáhá rozzářit Váš život. 

První česká kniha o FasterEFT

První česká kniha o FasterEFT

01.11.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Doufám, že se máte skvěle v tento předvánoční čas. 

Právě dnes se musím pochlubit jedním splněným přáním, které ovšem nebylo pouze moje. 

Mnozí z vás se mě ptali: "Kdy už konečně..., kdy už to bude?!"

Nyní tedy mohu pyšně odpovědět, že právě dnes. Právě dnes je ten čas, kdy je k dispozici první česká kniha o FasterEFT.

Seminář FasterEFT 2014 se nekoná

FasterEFT seminář Česká Republika

01.06.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Mnozí z nás se velmi těšili na nadcházející seminář FasterEFT v Čechách. Tentokráte jsme se měli čtyři dny věnovat "skrz-naskrz" vztahům. Bohužel, se však něco tak úplně nepodařilo a celý seminář (na který jsme se připravovali již od konce minulého roku), byl zrušen. 

Nezbývá mi nyní nic jiného, než se omluvit všem, kteří se na seminář těšili a doufat, že snad někdy v budoucnu se nám podaří autora metody R. Smithe k nám opět přilákat...

Nový web Faster-EFT.cz

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Je mi velkou ctí, uvítat vás na nových stránkách česko-slovenské prezentace metody FasterEFT. Již od první verze byly tyto stránky v Česku a na Slovensku největším zdrojem informací o této "zázračné" metodě osobního růstu, která přínášela, přínáší a bude přinášet úlevu od fyzických, emocionálních a psychických problémů tisícům lidí na celém světě. Pokud o této metodě slyšíte (čtete) poprvé, neváhejte a přečtěte si zajímavé články, případy z praxe a nebo se podívejte na videa, která jsme pro Vás připravili / přeložili. Vězte, že ať je vaše trápení jakékoli, metoda FasterEFT je tu pro to, aby vám pomohla. Pomůže a to velmi rychle.

Objednejte si terapeuta nebo seminář přímo zde

Sleva na semináře a terapie

06.05.2014 | Tomáš Březina, DiS.

Pokud hledáte FasterEFT terapeuta, aby vás vedl a pomohl vám s vašimi obtížemi a problémy, jste na tom úplně nejlepším místě! Jsem velmi rád, že mohu oznámit, že se mi podařilo domluvit slevu pro návštěvníky této webové prezentace. S některými terapeuty jsme uzavřeli dohodu o slevě objednávky terapeutických sezení realizovaných přes tyto webové stránky.

Rádi víte vše včas?

Přihlašte si odběr novinek
a získejte Základní manuál FasterEFT zdarma

Poslední články

Moje limity

Je krásné, jak nejen okolí, ale také moji klienti zrcadlí moje limity a přesvědčení. Terapiím se opravdu intenzivně věnuji od roku 2012, kdy jsem začala dělat terapie i cizim lidem nejen kamarádům a známým;-)
Přestože jsem od té doby navštívila spoustu kurzů a naučila se hodně metod i zkusila různé terapie, za což jsem velmi vděčná (chci vědět, co říkám a záleží mi na mých osobních zkušenostech, abych třeba i přišla na to, jak vše zjednodušit, což mám v oblibě a vždy jsem měla. Nejjednodušší věci jsou ty nejlepší, akorát nám se zdají nemožné;-)), měla jsem pocit, že si sama nedokážu pomoc. Pomůžu celému světu (samozřejmě, když bude opravdu chtít;-)), ale sobě prostě ne.

Jak pomoci blízkému člověku odejít

Jak pomoci blízkému člověku odejít

Tento článek je z mé knihy ELIXÍR PRO DUŠI. Zveřejnila jsem ho proto, aby si více lidí umělo poradit s touto nelehkou situací. Další informace o mém ELIXÍRU PRO DUŠI a také druhé praktické části ELIXÍRU PRO DUŠI V PRAXI najdete na http://www.svobodamysli.cz/elixir-pro-dusi.

Stále častěji se stává, že cítíme nebo i víme, že už je čas odejít na jiný svět. Ale nechceme našeho blízkého člověka pustit, i když už je na tom opravdu špatně. Lékaři ho drží uměle při životě a náš milovaný už jen trpí. Není to život, ale spíše přežívání.
 
Obrátily se na mě dvě kamarádky, které byly zoufalé. Každá z nich měla v nemocnici jednoho prarodiče. S oběma to nevypadalo dobře a při životě je udržovala hlavně energie milujících blízkých, která je ale už neměla sílu uzdravit. Děti své rodiče nechtěly nechat odejít, protože jsou to pro ně jediná maminka nebo jediný tatínek.
 
Jak jim můžeme pomoci?

Neplodnost aneb co nám brání otěhotnět

Neplodnost aneb co nám brání otěhotnět
Nejčastější příčinou je také jako u spoustu dalších věcí naše mysl. Stres, který na sebe vyvíjíme, pocit, že nám tikají biologické hodiny, strach, že nám ujede vlak, že pak už to nepůjde.
 
Když máme plodné dny, milujeme se raději třikrát, co kdyby to nevyšlo. Jsme z toho ve stresu, máme málo času, teď to musí vyjít, jinak zase budeme měsíc čekat, než se budeme moci znovu začít snažit. A právě, že my se tak moc snažíme a tlačíme na sebe, že zapomínáme, že milování je akt lásky a ne proces zhotovení výrobku. Čím více tlačíme a lpíme na tom, že se to musí povést, tím si oddalujeme výsledek. 
 
Další články najdete na www.svobodamysli.cz