Nejčastější případy využití FasterEFT

Využití metody FasterEFT je velice široké spektrum. Dá se říci, že FasterEFT funguje na všechno. Když teď pomineme běžné i neběžné problémy zdravotní i psychické, metodu FasterEFT můžeme použít kdykoli, kdy se nám něco nelíbí, nebo je třeba v našem životě něco zlepšit. Všechny naše problémy a nedostatky jsou jen dovednosti, které můžeme kompletně odstranit a nahradit něčím novým a lepším.

Zdravotní problémy

Mnoho z nás trpí různými zdravotními problémy a lékaři nedokážou pomoci. V mnohých případech nás „nutí“ jíst tuny různých pilulek a podivných prášků, které potlačují symptomy zdravotních potíží. Ani lékaři nejsou hloupí oni mnohdy sami dobře ví, že existuje propojení mezi tělem a myslí...

Psychické problémy

Mnoho problémů, které se dotýkají naší psychiky je ovlivněno našimi prožitky v minulosti. Mnohdy už například v dětství. Mnoho z těch událostí, které jsme se úspěšně i neúspěšně snažili „potlačit“, nám nedává spát a proto se okolí a mnohdy i nám samotným zdáme, že jednáme iracionálně...

Problémy s nadváhou

Stále populárnější téma této doby. Myslíte, že hubení lidé si hlídají spořádané kalorie za den? Myslíte, že jim záleží na tom, co jedí? Dají si s chutí cokoli a nemají s tím problém. Nepotřebují dietní jídla ani speciální přípravky, aby si udrželi svou příznivou Váhu a byli spokojení sami se sebou.

Dětské problémy

I naše děti mají spoustu problémů, které se projevují v různých součástech jejich života. Děti neuvažují nad věcmi, jako jsou např. emoce. Neví, co to je. Neví, že se s nimi dá něco dělat. V malých hlavičkách se jim honí spousty myšlenek, v tělech spousty pocitů, kterým nerozumí. Sbírají informace a učí se podle toho přežít. V ranném věku se „instaluje“ celá řada záchranných programů, které ovlivňují celý jejich další život. I sebelepší rodič může být příčinou neúspěchu svého potomka. Potomka, který nemá vypěstovánu emoční inteligenci.

Zármutek a ztráta

Jakým způsobem se vyrovnat se ztrátou blízké osoby? Jakým jiným než trápením se nad jeho ztrátou. Depresemi, úzkostí, strachem, možná i pocity viny.

Životní traumata

Znásilnění. Další věc se kterou se člověk jen velice špatně sžívá. Pokud nevíme jak, je to opravdu nemožné. Minimálně na podvědomé úrovni stále zůstává mnoho vzpomínek a emocí, strachu a mnoho dalších aspektů, které neumíme odstranit...

Motivace, koučink a sport

FasterEFT předpokládá, že každý z nás je génius. Každý si může zvolit, co chce dělat a v čem chce být dobrý. Proč ne? Máte ve svém životě něco, co Vás přitahuje a „myslíte či víte, že to nedokážete?“. Že ostatní musí být lepší, že ostatní to dokážou a Vy ne? Cokoli je možné. Záleží na Vás, co byste v životě chtěli umět, znát, kam byste se chtěli dostat. Jaké výsledky ve sportě, v zaměstnání, chcete mít.

Stránky v této sekci

Poslední články

Moje limity

Je krásné, jak nejen okolí, ale také moji klienti zrcadlí moje limity a přesvědčení. Terapiím se opravdu intenzivně věnuji od roku 2012, kdy jsem začala dělat terapie i cizim lidem nejen kamarádům a známým;-)
Přestože jsem od té doby navštívila spoustu kurzů a naučila se hodně metod i zkusila různé terapie, za což jsem velmi vděčná (chci vědět, co říkám a záleží mi na mých osobních zkušenostech, abych třeba i přišla na to, jak vše zjednodušit, což mám v oblibě a vždy jsem měla. Nejjednodušší věci jsou ty nejlepší, akorát nám se zdají nemožné;-)), měla jsem pocit, že si sama nedokážu pomoc. Pomůžu celému světu (samozřejmě, když bude opravdu chtít;-)), ale sobě prostě ne.